DEĞİŞİM & İADE 📦 KARGO MASRAFLARI BİZDEN 👍

30 Gün SORGUSUZ İade 

😃 Her Daim Memnun Müşteri😃

Ürünün teslim tarihinden itibaren 30 (otuz) gün içerisinde, KURUMUMUZA bildirilmek şartıyla (whatsapp 506 995 37 24 tel: 545 420 29 30 - officekup@gmail.com) hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin ürünü iade etmek mümkündür. Yalnızca İsim Yazılan ürünlerde ve tek seferlik hizmetlerde (Hediye paketi bedeli ve Kapıda ödeme hizmet bedeli (39TL)) iade kabul edilmemektedir.

Bu süreçte Yurtiçi Kargo ücretleri tarafımızdan karşılanır. Başka bir kargo firmasından ödemeli gelen ürün kabul edilmez. 

Yurtiçi Kargo’ya karşı ödemeli olarak ürünü verirken paketin içine

1. İade dilekçesi:

  • A4 sayfaya e-mail aracılığı ile iletilen beş haneli sipariş numarası (örn: #26789),
  • iade sebebi (detaylı bir açıklama yazmanız bizim için çok önemli☺️ Geri bildirimlerinizden kendimizi geliştirmek için dersler çıkartıyoruz).
  • Havale veya Kapıda Ödeme Yöntemi ile ödeme yapıldı ise: iadenin gerçekleşmesi istenen İBAN, hesap sahibi isim soy isim ve banka adı dilekçeye yazılmalıdır.

2. İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Kupa bardakların kırılma ihtimaline karşı iyice sararak pakete konması önerilir. Kargoda kırılmış ürünler için iade yapılmayacaktır.

not: İade edilmek istenen ürünün faturası kuruma kesilmis ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.)

İade edilen ürünün bize ulaşmasından itibaren en geç 14 günlük süre içerisinde toplam bedel iadesi gerçekleştirilir.

Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir.

 

30 Gün SORGUSUZ DEĞİŞİM 

😃 Her Daim Memnun Müşteri😃 

Bu süreçte tüm Kargo ücretleri tarafımızdan karşılanır. 

Yurtiçi Kargo’ya karşı ödemeli olarak ürünü verirken paketin içine 

1- Önceden alınan, değişim yapılacak ürün (deforme olmamış ise) 

2-A4 kağıda: e-mailinize gelen 5 haneli sipariş numaranız (örn #35432), isim soy isim telefon, değişim isteği sebebi ve yerine istenen ürünün açıklaması (örneğin: siyah kaktüs mousepad), daha önce ürünün gönderildiği adresten başka bir adrese isteniyorsa yeni adres

Ürün bize ulaşınca değişim için gerekli şartları karşılıyor mu kontrol ediliyor. Uygun bulunursa yenisi adresinize kargolanıyor.  

  

Yurtiçi Kargo Anlaşma Kodumuz: 395078868

OfficeKüp Nazlı Özcanlı

Adres: İsmet Kaptan Mahallesi Sezer Doğan Sk. No4/52 MAB İş Merkezi Çankaya İzmir

Tel: 0545 450 29 30

Whatsapp: 0506 995 37 24