OfficeKüp Nedir?

Mimar NAZLI YATAĞAN Kurucu

İş yerine giderken giysilerimizi ve aksesuarlarımızı özenle seçiyoruz. Her biri stil sahibi, dinamik seçimler. Profesyonel hayatta dış görünüşümüze gösterdiğimiz bu özeni evimizden fazla vakit geçirdiğimiz ofisimiz de hak ediyor.
OfficeKüp çalışma alanlarınızı tarzınızı yansıtarak yeniden dekore etmenizi sağlayan şık bir dekorasyon kiti. Renkleri ile birbirini tamamlayan ürünler konforunuzu arttırmaya, sağlığınızı korumaya yönelik olarak tasarlandı. Plazanın bir katında, açık bir ofiste, ya da kendi büronuzdaki masanızı şıklaştırırken, sağlığınızı da önemsiyor. Uzun süre oturmaktan kaynaklı oluşan bel ve sırt ağrılarını önlemek üzere cepli ortopedik VİSCO bel destek yastığı kitin ana ürünü. Arkasındaki cebin içinde yer alan yumuşacık bir şal ise ofiste hep ihtiyaç duyduğumuz bir aksesuar. Yaz aylarında havalandırmadan ya da kış aylarında soğuktan korur sizi şefkatle sarmalar ve yastığın arkasındaki cebin içinde her zaman temiz kalır. Yastık-şal takımı ile uyumlu kupa, gizli aynalı bardak altı ‘kim masasında gizli bir ayna bulundurmak istemez ki’ monitör temizleyici sprey veya bilek destekli  mousepad seçenekleri ile kitinizi tamamlayabilirsiniz. OfficeKüp’ün birbirinden canlı renk seçenekleri ile ofisinizi şık, farklı, dinamik ve konforlu hale dönüştürebilir, arkadaşlarınıza yaratıcı bir ofis hediyesi olarak armağan edebilirsiniz.
Uzun saatler boyunca üzerinde çalıştığım tezimi tamamlarken eksikliğini hissettiğim ve istediğim şıklıkta bulamadığım nesneleri bir araya getirerek oluşturduğum OfficeKüp'ün çalışma alanınıza sağlık katmasını dilerim.
Nazlı Yatağan
Kurucu, Yüksek Mimar
Nazlı YATAGAN