Kargom Nerede

Officekup

TESLİMAT VE KARGO

Siparişim hangi kargo ile gönderilecek?

Officekup.com üzerinden verilen siparişlerin gönderimi Yurtiçi Kargo ile sağlanır.

 

Sipariş verdiğim ürün ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Officekup.com üzerinden verilen siparişler 4-6 iş günü içerisinde elinizde olacak sekilde teslim edilir. İsme özel ürünler, teslimat adresi sorunu, resmi tatil günlerinde ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi değişkenlik gösterebilir. İzmir içinde Gün İçi Kurye Servisi talep edilebilir bunun icin lütfen bize ulaşın. Aciliyeti olan durumlarda da bize ulaşarak siparişin öncelikli olarak kargoya verilmesini isteyebilirsiniz.  

 

Sipariş ve Kargo takibini nasıl yapabilirim?

Siparişiniz kargoya verildiğinde kayıtlı e-posta adresinize kargo takip bilgisi gönderilir. Siparişinizin Yurtiçi Kargoya verildiği gün e-mail olarak takip numaraniz ulasacaktir.

Ayrıca üye girişi yaptıktan sonra  "Hesabım" sayfanızdaki "Siparişlerim" kısmında ilgili siparişinizin kargo hareketlerini inceleyebilirsiniz. Yurtiçi Kargo üzerinden takip etmek isterseniz; buradan  kargo takip numaranız yardımıyla yapabilirsiniz.

 

Siparişimi teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Kargo yetkilisi, sizden ürünleri eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınıza dair imza alacaktır. Hasarlı veya eksik ürün bulunması durumunda, bu ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalısınız. Ürün değişimi 30 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Bu durumda, sizden ek bir nakliye veya ürün bedeli talep edilmeyecektir.

Adım adım kargo süreçleri şu şekilde işliyor:

HEDİYE ALDIYSANIZ:

1)   Hediyenizin Yurtiçi Kargoya verildiği gün e-mail olarak takip numaraniz ulasacaktir.

2)  Bir sebepten dolayi takip numaraniz ulasmazsa takip numaranızı 0506 995 37 24 numaralı telefondan öğrenebilirsiniz. Size bildirilen 12 haneli takip numarası ile hediyenizin yerini BURADAN sorgulayabilirsiniz.

 

KENDiNiZE ALDIYSANIZ:

1)   Siparişinizin Yurtiçi Kargoya verildiği gün e-mail olarak takip numaraniz ulasacaktir. 

 

2)    Size bildirilen 12 haneli takip numarası ile kargonuzun yerini BURADAN sorgulayabilirsiniz.