Sıkça Sorulan Sorular

officekup
Hediye alacağım, hediye paketi ve notu eklemek mümkün mü?
Evet. Tüm ürünlerin sayfalarının içinde Hediye Paketi seçeneği beliriyor. Hediye paketi kutucuğuna tıklarsanız çok tatlı bir hediye paketi ile gönderiliyor. Kutucuğa tıkladığınızda hediye notu ekleyebileceğiniz bir alan da çıkıyor. 
Hediye alacağım faturanın gözükmemesini nasıl sağlarım?
Hediye gönderdiğiniz kişi kesinlikle bir fatura almıyor. Officeküp e-fatura mükellefi olduğu için tüm faturalar e-mail aracılığı ile gönderiliyor. Sipariş sırasında girilen e-mail adresine faturalar otomatik olarak yollanıyor. 
Sandalyeme uygun olur mu?

OfficeKüp bel yastıkları sandalyenin arka tarafı dolu olan tüm sandalyeler için uygundur. Arkasındaki lastik ile tüm sandalyelere takılabilir.

Nasıl Temizlenir?

Kılıflar ters çevrilerek 30 derece sıcaklıkta makinede yıkanabilir. Visco süngerlerin su ile temas etmemesi gerekir makinede yıkanmaz. Süngeri temizlemek isterseniz çok ıslak olmayan bir bez ile silebilirsiniz. Yada üzerine beyaz toz temizlik sodası döküp bekletebilir ve sonra süpürge makinesi ile temizleyebilirsiniz.

Hediye almıştım faturam yok yine de değişim yapabilir miyim?

Evet. Sipariş numaranız ile değişim yada iade yapabilirsiniz.

Sandalyeden kayar mı?

Hem bel yastığı hem de oturma minderlerinin arkasında bulunan lastikler sayesinde sandalyeye sabitlenirler. Bu şekilde sandalyeden kaymazlar.

Yıkanınca üzerindeki baskı çıkar mı?

Üzerindeki baskılar yıkama talimatına uyulduğu surece çıkmaz. Herhangi bir sorun yaşadığınız taktirde ekibimizle iletişime geçerseniz yardımcı olacaklardır.

Terletme yapar mı?

Kesinlikle terletme yapmaz. Visco terletme problemi sadece yataklarda karşılaşılabilen bir sorundur. Bel yastığı ve oturma minderinde bu tip bir sorun kesinlikle yaşanmaz.

Kılıfı yıkarken fark ettim süngerin rengi değişmiş kararmış, yastığım bozuldu mu?

Visco süngerler oksijen ile temas ettiği için zamanla renk değiştirirler. Bu kesinlikle görüntüsel bir değişimdir. Yapısında ve kalitesinde bir değişim olmaz. Sadece görüntü ile ilgilidir. Kılıf içinde kaldığı için kullanımı etkilemez.

Erkek arkadaşıma hediye alacağım hangisi uygun olur?

Standart boy tüm yastıklar uygun oluyor. Ancak müşterilerimizden erkeklerin özellikle kare oturma minderleri ve XL yastıklar ile daha rahat ettiği bilgisini alıyoruz. 

İstediğim bir desen var mesela at figürü. Yastığa onu basar mısınız?

Officekup bel destek yastıklarına kişiselleştirme yalnızca İSİM veya MOTTO YAZDIRMA veya Tek renk LOGO BASIMI ile sınırlıdır. Bireysel alımlarda yastıklara kisiye özel desen çalışması yapılmamaktadır. Sadece toplu siparişlerde desen çalışması yapılmaktadır.

Kisiye özel desen çalışması kupa, mousepad, kalemlik veya türk kahvesi fincanında mümkündür. Bu tip bir talebiniz varsa özel tasarımlı ürünler sayfasına göz atabilirsiniz.