Sıkça Sorulan Sorular

officekup
  • Sandalyeme uygun olur mu?

OfficeKüp bel yastıkları sandalyenin arka tarafı dolu olan tüm sandalyeler için uygundur. Arkasındaki lastik ile tüm sandalyelere takılabilir.

Nasıl Temizlenir?

Kılıflar ters çevrilerek 30 derece sıcaklıkta makinede yıkanabilir. Visco süngerlerin su ile temas etmemesi gerekir makinede yıkanmaz. Süngeri temizlemek isterseniz çok ıslak olmayan bir bez ile silebilirsiniz. Yada üzerine beyaz toz temizlik sodası döküp bekletebilir ve sonra süpürge makinesi ile temizleyebilirsiniz.

Hediye almıştım faturam yok yine de değişim yapabilir miyim?

Evet. Hediyelerde fatura gönderilmese de sipariş numaranız ile değişim yada iade yapabilirsiniz.

Sandalyeden kayar mı?

Hem bal yastığı hem de oturma minderlerinin arkasında bulunan lastikler sayesinde sandalyeye sabitlenirler. Bu şekilde sandalyeden kaymazlar.

Yıkanınca üzerindeki baskı çıkar mi?

Üzerindeki baskılar yıkama talimatına uyulduğu surece çıkmaz.

Terletme yapar mi?

Kesinlikle terletme yapmaz. Visco terletme problemi sadece yataklarda karşılaşılabilen bir sorundur. bel yastığı ve oturma minderinde bu tip bir sorun kesinlikle yaslanmaz.

Kılıfı yıkarken fark ettim süngerin rengi değişmiş yastığım bozuldu mu?

Visco süngerler oksijen ile temas ettiği için zamanla renk değiştirirler. Bu kesinlikle görüntüsel bir değişimdir. Yapısında ve kalitesinde bir değişim olmaz. Sadece görüntü ile ilgilidir. Kılıf içinde kaldığı için kullanımı etkilemez.

Erkek arkadaşıma hediye alacağım hangisi uygun olur?

Standart boy tüm yastıklar uygun oluyor. Ancak müşterilerimizden erkeklerin özellikle kare oturma minderleri ve XL yastıklar ile daha rahat ettiği bilgisini alıyoruz.