Hikayemİz

Merhaba,

Ben Officeküp'ün kurucusu Nazlı Yatağan. İzmirliyim. Buca Anadolu Lisesi ardından Anadolu Üniversitesi Mimarlık Bölümünü birincilikle bitirdim. 9 Eylül Üniversitesi’nde yüksek lisansımı mimarlık üzerine tamamladım. Mimarlık üzerine akademik kariyerime İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü'nde devam ederken uzun saatler boyunca bilgisayar başında çalışmaktan dolayı yoğun ağrılar duymaya başladım. Bu ağrılar sandalyelerin rahatsızlığı ve çalışma alanlarının konfor odaklı ürünlere ihtiyacı olduğunu fark ettirdi. Bundan önce sadece medikal problemi olanların kullandığı ortopedik yastıkları medikal alanından çıkartarak evde işte kullanabilmek, günlük hayatın bir parçası yapabilmek için Officeküp markasını oluşturdum. Dünyada ilk defa renkli ve desenli bel destek yastıklarını tasarladım. Güzel renk ve desenleri ve konforu sayesinde günlük hayatta zevkle kullanılması trendi başlamış oldu. Böylelikle bilgisayar karşısında oturmaktan kaynaklı fiziksel deformasyonları henüz başlamadan önlemek mümkün hale geldi. Bel destek yastıklarının yanında bilek destekli mouse pad, oturma minderleri gibi diğer tamamlayıcı ürünler ile birbiriyle uyumlu çalışma konforu setleri konseptini kazandırdım. Zevkle tasarlanan konfor setleri çalışma alanlarının renksiz ve soğuk ortamlarını, capcanlı renkler ve eğlenceli tasarımlar ile kişiselleştirme imkanı sağladı.

Officeküp markası günlük yaşamı birçok yönde etkileyen Covid-19 Pandemi döneminde ofisini bırakarak evde yemek masası veya mutfak sandalyesinde çalışmak durumunda kalan uzaktan çalışanların imdadına yetişti. Bu dönemde yine dünyada bir ilke imza atarak çocuk dostu sandalyeler konseptini geliştirdim. Uzaktan eğitimde masa başında mahsur kalan çocuklar için dünyanın ilk çocuk bel yastıkları ve oturma minderlerini çıkarttık. 

Ekibimiz benimle birlikte 6 kadından oluşuyor. Seri üretimimize takviye olarak 2 kadın terzimiz evlerinden üreterek bize destek oluyorlar. 2018 yılında en iyi ofis ürünleri markası ödülünü kazanan Officeküp olarak yenilikçi ürünler geliştirerek eğlenceli ve konforlu çalışmanın yollarını aramaya devam ediyoruz.

 

Renkli, Neşeli ve Sağlıklı. Officeküp ile Yaslan Arkana!

Ofis hayatında uzun saatler masa başında çalışmak, zamanla vücut sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Ancak, Officeküp ile bu duruma son veriyoruz! Ergonomik tasarımı ve şık renk seçenekleri ile Officeküp, iş yerinizde hem sağlığınızı koruyacak hem de size neşe katacak.

Öne Çıkan Özellikler:

  • Ergonomik Tasarım: Officeküp, sırt ve bel desteği sağlayarak, doğru oturma pozisyonunu destekler. Uzun saatler boyunca konforlu bir şekilde çalışmanızı sağlar.
  • Renkli Seçenekler: Kişisel tarzınıza ve ofis dekorasyonunuza uyum sağlayacak çeşitli renk seçenekleri ile ofisinizi renklendirin.
  • Dayanıklı Malzeme: Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilen Officeküp, uzun ömürlü bir kullanım sunar.

Ofisinizde geçirdiğiniz zamanı daha keyifli ve sağlıklı hale getirmek için Officeküp'ü tercih edin. Hemen şimdi, Officeküp’ün sunduğu konforu ve şıklığı keşfedin. Sağlığınızı koruyun, işinize odaklanın ve renkli ofisinizin tadını çıkarın!

Officeküp - Ofis Konforunda Yeni Bir Dönem!