Officekup Visco Bel Destek Ofis Koltuk Yastığı Özellikleri

%100 VİSCO ORTOPEDİK BEL YASTIĞI: Almanya'da üretilen Officekup özel visco yastık vücut ısınız ile aktif hale gelen yapısı sayesinde bel boşluğunuzu mükemmel doldurur ve omurganızın doğal eğrisini korur. Kaliteli yüksek yoğunluklu ve kalın visco yastık sırtınıza YUMUŞACIK bir yaslanma aynı zamanda da GÜÇLÜ bir bel desteği sağlar. Visco ortopedik Hafızalı sırtlık sıkıştırılıp küçültülebilir. Büyüyen yastık, orijinal formuna tekrar döner. Piyasadaki ucuz süngerlere göre çok daha sağlıklı, rahat ve dayanıklıdır. Officeküp ofis minderi elastikiyet, esneklik ve kullanım konforu ile %100 ortopedik en iyi bel desteği sağlayan renkli sandalye minderidir. 'Office cup'

BOYUN, SIRT,  BEL AĞRISI PROBLEMİNDEN KURTULUN: Bilgisayar başında  oturarak uzun vakitler harcarız. Oturma sırasında uzun süre kasılan kaslar ve yanlış oturma pozisyonu boyun sırt ve bel ağrısına sebep olur.

%100 VİSCO ORTOPEDİK BEL YASTIĞI: Almanya'da üretilen Officekup özel visco yastık vücut ısınız ile aktif hale gelen yapısı sayesinde bel boşluğunuzu mükemmel doldurur ve omurganızın doğal eğrisini korur. Kaliteli yüksek yoğunluklu ve kalın visco yastık sırtınıza YUMUŞACIK bir yaslanma aynı zamanda da GÜÇLÜ bir bel desteği sağlar. Visco ortopedik Hafızalı sırtlık sıkıştırılıp küçültülebilir. Büyüyen yastık, orijinal formuna tekrar döner. Piyasadaki ucuz süngerlere göre çok daha sağlıklı, rahat ve dayanıklıdır. Officeküp ofis minderi elastikiyet, esneklik ve kullanım konforu ile en iyi bel desteği sağlayan renkli sandalye minderidir. 'Office cup'

EN YARATICI OFİS HEDİYESİ: Sağlık en değerli hediyedir. Officekup sağlığı ve eğlenceyi bir araya getiriyor. Officekup yastık çiçek gibi solmaz, çalışma masaları için en kalıcı hediyedir. Yeni işe başlayan arkadaşlar için yeni iş hediyesi, ofisteki arkadaşlara doğum günü hediyesi, terfi alan veya iş değiştiren arkadaşınıza yeni ofis hediyesi olarak seçebileceğiniz Officekup Bel Yastığı en sağlıklı hediye olarak onbinlerce kişinin tercihi oldu. Officekup bel yastığını rengarenk desenleri ile birbirini tamamlayan Bilek destekli Mousepad, Kupa, Kahve fincanı, Oturma Minderi ile takım yapabilirsiniz. Hazır çalışma masası konforu setlerinden avantajlı fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

DEĞİŞEBİLEN KILIFLAR DESENLİ RENKLİ TASARIMLAR: Medikal yastık aynı zamanda eğlenceli şık ve renkli olabilir. Officeküp eğlenceli desenler renkli tasarımlar ile dünyada ilk defa desenli bel yastığı konseptini ofislere soktu. Ofis masası dekorasyonu ve çalışma konforunu eğlence ile birleştiren Officekup kullanışlı pratik çözümler sunuyor. Bel yastığı kılıfları çamaşır makinesinde yıkanabiliyor. Terletmeyen fermuarlı kılıflar kolayca değişebilir. Ofis dekorasyonundan sıkıldığınız anda yedek bir kılıf satın alarak bir anda çalışma masası tarzınızı yenileyebilirsiniz.

BOYUN, SIRT,  BEL AĞRISI PROBLEMİNDEN KURTULUN: Bilgisayar başında  oturarak uzun saatler harcarız. Oturma sırasında uzun süre kasılan kaslar ve yanlış oturma pozisyonu boyun sırt ve bel ağrısına sebep olur. Officekup Visco Ortopedik bel minderi sırt ve bele destek verir. Omurga ve başınızı dik tutmanızı sağlar. Üst, orta ve alt kısmında oluşan sırt ağrılarını engeller. Officekup Bel ağrısı, sırt ağrısı ve boyun ağrısından kurtulmak için mükemmeldir. Bel fıtığı, omurga eğriliği, skolyoz, disk kayması sorunu yaşayanlar için en iyi bel desteği sağlayan medikal yastıktır. Bel ameliyatından önce ve sonra hekimlerce kullanılması tavsiye edilmektedir. 

HER SANDALYEYE UYUMLU: Office cup bel desteği arkasındaki lastik şerit sayesinde sandalyeye sabitlenir. Neredeyse tüm ofis sandalyelerine uygundur. Ofis sandalyesi, oyun koltuğu, ev sandalyesi, ofis koltuğu, otobüs, tren, uçak ya da araba koltuğu için uygundur. Tekerlekli sandalyede kullanılabilir. Hamileler için mükemmeldir. Çalışan hamile bayanlar sırtlık olarak güvenle kullanabilir. 

GARANTİ: SÜNGERLER 24 AY kalite GARANTİLİDİR. Ücretsiz iade garantisi bulunmaktadır. İadelerde Kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır.

BOYUTLAR: 36cmx34cmx12cm

KARGO SÜRESİ: Siparişler 2-4 iş günü içinde (Cumartesi Pazar hariç) elinizde olacak şekilde Yurtiçi Kargo ile adresinize teslim edilmektedir.